Esmaspäev, 5. jaanuar 2015

Selle talve kindadKudusin jälle kindad. Seekord iseendale. On talv ju. Kuigi õues vaheldub lumi musta maaga ja must maa lumega, nagu Rohke Tebelaki libauudis: Putin presidendiks, peaministriks, presidendiks, peaministriks jne. :D Lubatud torm kolistas küll õuepeal kõvasti, aga jõud käis üle ainult seinaääres seisvast lumelabidaks, õnneks. Nüüd on taas vaikseks jäänud ja ilm ikka pigem talvine. Sellises vahelduvas lumes olen isegi kaks korda suuski alla saanud. Suusatamiseks on seda vist palju nimetada, aga lumes tammusin ikka päris parajad ringid ära.
Uusaasta lubadusi ma üldiselt endale anda ei armasta, aga ühe vast siiski: käin iga päev kas lühema või pikema kõnni(suusa)ringi, vastavalt sellele kuidas aega ja tahtmist on. Ja vot selleks puhuks on ka selliseid natuke suuremaid ja paksemaid kindaid vaja. 

Kinda kaunistuseks on tükike rebast ammuunustatud mantlilt. Nüüd vaatan, et lillekese oleks võinud teha täidisõielise, tühjadest aukudest hakkavad lihtsalt rebase karvad välja turritama :D


2 kommentaari:

  1. Lõvid on endale lilled pähe sättinud :) Väga lahedad kindad!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. :D Ise ei ole osanud nii vaadatagi. Kui sa nüüd nii ütled, siis nagu on jah :)

      Kustuta